Újpest Fc Basel — Egyéni Hibákból Kapott Gólokkal Maradt Alul Az Újpest A Basel Ellen - Infostart.Hu

vezeték-nélküli-éjjeli-lámpa
Thursday, 14 July 2022

Az Újpest 2-1-es veresége után egygólos hátrányból kezdte a visszavágót az FC Basel ellen a labdarúgó Európai Konferencia-ligában, a selejtező harmadik fordulójában. Az Újpest kezdő csapata: Pajovics – Pauljevics, Kastrati, Kutrumpisz, Diaby – Onovo, Csongvai, Mitrovics, Antonov – Croizet, Junior Tallo. Az első öt perc bázeli fölénnyel telt, de az Újpest egyelőre jól védekezett. Egy jó újpesti kontra végén Pauljevics a tizenhatoson belülről lőtt, Lindner, a svájciak osztrák kapusa védett. A 15. percben Kastrati rossz ütemben próbálta szerelni Stockert, de elkésett, okkal kapott sárga lapot. A 21. percben az első mérkőzésen is gólt szerző Darian Males hét méterről az Újpest kapujába belsőzte a labdát. A fő érdem a milánói Interben nevelkedett, 19 éves Sebastiano Espositóé, aki a balszélső helyéről, külsővel, elsőrangú labdával szolgálta ki a társát. Basel–Újpest 1-0, összesítésben 3-1. A másik oldalon Mitrovics szabadrúgása után Croizet helyzetben nem találta el jól a labdát. Túl az első félórán, a Basel elég kényelmesen játszott előnye birtokában, az Újpest támadgatott, de az addigi két helyzet kimaradt.

1. Újpest FC - FC Basel (Sajtótájékoztató - ÉLŐ) - YouTube
  2. ÉLŐ: Újpest–FC Basel - Nemzeti.net
  3. 17 mart 2016

Újpest FC - FC Basel (Sajtótájékoztató - ÉLŐ) - YouTube

A 89. percben Petretta állította be a végeredményt. Az Újpest sima, 4-0-s vereséget szenvedett az Európai Konferencia-ligában a svájci FC Baseltől, s 6-1-es összesítéssel búcsúzott a sorozattól, valamint a mostani idényre a nemzetközi porondtól. Nyitókép: MTI/EPA/Keystone/Peter Schneider

Az Újpest az előző fordulóban is a tavasszal a svájci élvonalban szerepelt csapatot búcsúztatott, az FC Vaduzt. De az FC Basel más kategória. Junior Tallo megindulása után Mitrovics kapura lőtt, ám nem találta el a kaput. Pauljevics megforgatta a védőket, a jobbszélső helyéről lőtt, a labda a kapufáról pattant ki. Maradjunk még a párhuzamnál: az Újpest éppen olyan jól kezdett, mint a Vaduz ellen, ám, sajnos, nem góllal. Croizet, a Beridzét helyettesítő középcsatár 20 méterről lőtt, Lindner kapus a léc alól kiütötte a labdát. Eltelt az első félidő fele, az Újpest jól játszik, a Basel nagyon kénainak csak egyszer kellett védenie, akkor jól lépett ki a legértékesebb vendégjátékos, Cabral elé. Nem elég, hogy Giorgi Beridze sérülése miatt nem tudta vállalni a játékot, a lila-fehérek másik nemzetközi szintű csatára, Junior Tallo is megsérült. Meghúzódott. Hősiesen visszállt, megpróbálkozik a játékkal. Nem bírta, Mucsányi állt a helyére. Croizet góljával vezet az Újpest. Onovo labdát szerzett, majd kiváló labdát küldött külsővel az üres területre, a kiugró Croizet elé.

ÉLŐ: Újpest–FC Basel - Nemzeti.net

1. Philippe patek óra shoes
  2. Újpest fc basel jersey
  3. Vezetett az Újpest a Basel ellen, de a svájciak várhatják előnyből az EK-selejtező visszavágóját - Blikk
  4. ÉLŐ: Újpest–FC Basel - Nemzeti.net
  5. Gyógyszertári sampon korpás hajra meaning
  6. Egyéni hibákból kapott gólokkal maradt alul az Újpest a Basel ellen - Infostart.hu
  7. Barátnős szülinapi köszöntő
  8. Újpest fc basel table
  9. 2000 watt hány amper
  10. Újpest fc basel vs

Verseny Időpont Helyszín Hazai Csapatok Vendég MOL Magyar Kupa 2022. április 19. kedd 20:00 Paks, Paksi FC Stadion PAKSI FC - Újpest FC

17 mart 2016

Szerintem mindenkit meglepett, senki nem számított arra, hogy az Újpest ilyen vehemenciával megy neki jóval magasabban jegyzett ellenfelünknek. Talán a tanulság az, hogy ennyi helyzetet kialakítva hamarabb kellett volna vezetnünk. Tovább nehezítette a helyzete, hogy Thalo eleve gerincproblémákkal küzdött, most pedig a combja sérült meg. A csapat ennek ellenére megfelelő tartással állt, és miután sikerült a Baselnek egyenlítenia, azután is maradt tartása a csapatnak. Úgyhogy mindenki büszke lehet magára. Mi pedig arra, hogy egy magyar csapat egy ilyen gárda ellen is ilyen szépen tudott játszani. Ez mindenki számára remek tapasztalat volt, miközben a Basel is érezhette, hogy kemény ellenféllel állnak szemben – értékelt az Újpest edzője. Konferencia Liga, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés Újpest FC – FC Basel 1-2 (1-0) Szusza Ferenc Stadion, 2367 néző v. : Brisard (francia) Újpest: Banai – Kastrati, Kutrumpisz, Diaby – Pauljevic (Simon, 79. ), Csongvai (Jevtoszki, 90. ), Onovo, Mitrovic, Antonov – Croizet (Katona, 79.

A hátralévő időben a svájciak kényelmesen járattak a labdát, tartották az előnyüket, miközben néhány lehetőség is adódott még előttük. Eredmény, selejtező, 3. forduló, első mérkőzés: Újpest FC-FC Basel 1-2 (1-0) Szusza Ferenc Stadion, 2367 néző, v. : Brisard (francia) gólszerzők: Croizet (40. ), illetve Cabral (55. ), Males (74. ) sárga lap: Diaby (34. ), Antonov (49. ), illetve Millar (93. ) Újpest: Banai - Kastrati, Kutrumpisz, Diaby - Pauljevic (Simon, 79. ), Csongvai (Jevtoszki, 90. ), Onovo, Mitrovic, Antonov - Croizet (Katona, 79. ), Tallo (Mucsányi, 35. ) Basel: Lindner - Lang (S. Lopez, 68), Comert, Frei, Pelmard - Quintilla, Kasami (Males, 39. ) - Zhegrova (Millar, a szünetben), Palacios (T. Xhaka, 89. ), Stocker (Esposito, 69. ) - Cabral Újpest Basel focimeccs Foci

Antonov és a sokat mozgó Croizet vezérletével főleg a baloldalon próbált meg támadásokat vezetni a magyar csapat. A 42. percben Croizet már a svájci tizenhatoson belül járt, de a francia középpályás kicsit belezavarodott a cselekbe, az újpesti játékos lövése az FC Basel kapuja mellé szállt. Yohan Croizet, az Újpest FC (b) és Fabian Frei, a svájci FC Basel játékosa a labdáért csatázik Forrás: MTI/EPA/Keystone/Peter Schneider Hiába voltak biztató jelek az Újpest játékában, sajnos a magyar csapat újabb gólt kapott az FC Basel otthonában. A 45. percben már a második gólját szerezte meg a svájci csapat: az újpesti védők zavarodottságát kihasználva Arthur passza után Stocker vállalkozott egy kapáslövésre nyolc méterről, és a labda a magyar csapat kapujának bal alsó sarkába csapódott. Az első félidőben több találat már nem született. Valentin Stocker, a svájci FC Basel játékosa a második gólt szerzi a svájci csapatnak Forrás: MTI/EPA/Keystone/Peter Schneider A második félidő elején Croizet passza után Tallo nyolc méterről lőhetett a svájciak kapuja előtt, de az elefántcsontparti csatár az egyik védőt találta el.